تماس با انوش راوید

تماس با انوش راوید
     لطف نمایید:  پرسش و دیدگاه،  نقد و نظر،  درخواست و انتقاد، و…  خود را ایمیل بزنید،  تمام آنها را بررسی می کنم،  و پاسخ می دهم،  و در صورت عمومی بودن،  در پرسش و پاسخ های ارگ پست می کنم،  و به اطلاع شما گرامی هم می رسانم.
   لطفاً  قبل از نوشتن نظر، پرسش، درخواست، و غیره،  به نکات زیر توجه داشته باشید،  تمامی این نکات برای تسریع در پاسخگویی می باشد،  پس خواهشا تمامی موارد را رعایت کنید.
  ۱ ــ  ابتدا پرسش خود را در جستجوی وبسایت بنویسید.
  ۲ ــ  سپس بخش و صفحه های مربوط را به دقت مطالعه کنید.
  ۳ ــ  از جملاتی دارای لحن عصبانیت، خودمانی و… پرهیز فرمایید.
  ۴ ــ   کوتاه و خلاصه و موضوعی باشند،  تا باعث سرعت پاسخ دهی شود.
  ۵ ــ  ایمیل ها و نظرها را فینگلیش یا به انگلیسی ننویسید،  زیرا زمان می برد.
  ۶ ــ  از افزودن کلمات اهانت آمیز خود داری کنید،  زیرا سیستم حذف و ایمیل بلاک می شود.
   مهم:  مطالعه و پاسخگویی به نظر و پرسش شما،  ارتباط مستقیم با رعایت تمام قوانین فوق دارد،  در صورتی که هر یک از موارد بالا رعایت نشود،  با کمال تاسف ایمیل و نظر شما بدون مطالعه و پاسخ حذف خواهد شد.
   ــ  گاه پاسخها تا یکماه زمان می برد،  علت را در صفحات پرسش و پاسخ نوشته ام.

تماس با انوش راوید

ایمیل :  a.raavid{AT}gmail.com
بجای {AT} = @ قرار دهید
   توجه نمایید،  وبسایت ارگ شخصی است،  وابسته به هیچ نهاد و ارگان نیست،  تجاری هم نیست،  برای من تعداد زیاد بازدید کنندگان مهم نمی باشد،  مهم کیفیت مفهومی و تخصصی بازدید کنندگان است.
در ضمن می توانید در فیسبوک پیام بگذارید
تماس با انوش راوید
 
   توجه:  بمنظور ایجاد فضای تخصصی،   بخش نظرات در وب را حذف کرده ام،  تا فقط عزیزان پیگیر و علاقمند به دانش مربوطه وبسایت،  نظرات و پرسش های خودشان را ایمیل بزند.
   مهم:  در همه جا،  با حفظ محیط دمکرات،  دیدگاه خود را بگویید و بنویسید،  و سعی نمایید تخصصی و تخصصی تر شوید،  ولی گمان نکنید آنچه که می دانید،  حتماً درست است،  چه بسا کاملاً اشتباه باشد.  علم پایانی ندارد و ما هنوز اول و اول راهیم،  و هر آن علم تغییر می کند و تکامل و رشد می یابد.
اینستاگرام:
ANOUSH RAAVID
تلگرام:
 
 
پرسش و پاسخ
   نظر و پرسش :  یکی از مهمترین مسائل برای سایت داشتن ظاهر خوب است،  و در ضمن چرا بمنظور نظر و تماس فقط ایمیل گذاشته اید؟
   پاسخ انوش راوید:  این وبسایت تبلیغاتی و تجاری نیست،  فقط ویژه علاقمندان و متخصصان به درک و دید جدید از تاریخ و تاریخ اجتماعی است،  آنها نیز به معانی مطالب توجه می کنند و پیگیر می شوند.  هر شخصی هم که می خواهد نظر و پرسش نماید،  با وجود ایمیل،  مجبور می شود بیشتر تأمل و دقت کند،  که شاید در کل بهره خوبتری حاصل شود.  کسانیکه فوری و هر لحظه ای و هر دمی نظر و پرسش دارند،  خود بخود صرفنظر می کنند،  و وقت من بیشتر برای پاسخ به پرسش های علاقمند ترها و پیگیر کننده های گذاشته می شود.  در هر صورت به همین گونه هم روزانه حدود ۳۰ نظر و پرسش دارم،  و بیشتر از این امکان رسیدگی و پاسخ گویی نخواهد بود.
تماس با انوش راوید
ارگ   http://arq.ir